INFORMACJE O BLOGU

Komitet Obrony Przed Mahdizmem (KOPM)

Ten manifest użytkownika romantico przeczytało już 639 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.

MÓJ BLOG


 

Serdecznych świąt otulonych
śniegiem i ciepłem rodzinnym
oraz wiele szczęścia w Nowym Roku

życzy Romantico wraz z ekipą z oddziału
 

 

Czołem Wariaci.

Śniegu w tym roku pewnie nie ujrzymy, ehhh, i tak nie mam nastroju. Kolejny sezon w pełni, a ja nie umiem zebrać się w sobie....

 

"Wierzyłem Twoim oczom
Lecz one mnie okłamały
Wierzyłem Twoim słowom
Lecz one odleciały"


Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość, że moja największa miłość, oddziałowa muza, ta, przy której tabletki tak wybornie smakowały...oddała serce innemu.

Z ciężkim sercem wchodziłem do kościoła św. Jerzego w Taunton, by oczekiwać na zaślubiny Maryśki z Evansem. Kościół, nie powiem, okazały jak na taką niezbyt znaną mieścinę.


 
Jedyne, to co mnie pocieszało, iż przy okazji mogłem podjechać na Emirates, gdyż mój scout wypatrzył bardzo ciekawego młodziana, który w finalnym rozrachunku, wolał bujać się po rezerwach niż zaliczyć kilka minut w LM.

Jak już jesteśmy w LM. Ładnie przytulić ponad 12 banieczek, gdyż dzięki grze Warszawki ranking LottoKlapy na tyle się podniósł, że faza grupowa witała jak mój pies, gdy wracałem z wyjazdowych meczów.

Juve, Monaco i jakaś wioska w Niemczech, a efekt: żaden.

Trzy remisy i tyle samo porażek. Moi kochani fani możecie się domyślać, co usłyszał ode mnie kapitan Leszka - Kędziora, na temat postawy zespołu.

Rehabilitacja po LM, przyszła w LottoKlapie. Trochę minęło, gdy z organizmu wyparował mi gaz z szampana. Nie mówcie nic mojemu lekarzowi, bo jak wiadomo alkoholu z lekarstwami się nie łączy.


Kilkanaście milionów na koncie, przy okazji pocisneli ostro Rutkowskiego i jakiś portugalczyk został prezesem. Kasy zbytnio nie sypnął, ale zgodził się na inwestycję w obiekty młodzieżowe.
Wiele osób z branży mi zarzuca, że dysponując potężnym budżetem transferowym nie robię wielkich transferów, ale oni się tak znają jak ja na robieniu makowca.
Dipoko, to moje oczko w głowie. Myślę, że w wieku 21-22 lat będzie dzielił i rządził w LottoPL. Zakup Graca z FC Porto oznajmia światu, że Lech Poznań zaczął liczyć się w klubowym świecie. Tu przy okazji wspomnę, że ogarnęło mnie zdziwienie, gdzie wspomniany Graca zgodził się obniżyć swoją gażę o kilka tysiączków.Zespół lekko się skrystalizował. Nowe twarze szybko pojeły, o co gramy, a Jevtic nie raz pokazał kunszt rasowego gracza środka pola


W poprzednim sezonie wrócili Slavczev i O.Duda. A w tym sezonie za pierogami i bigosem zatęsknił M. Maric.Przy okazji, moja nowa znajoma ...poznana na weselichu Maryśki, niedawno zabrała mnie na Łotra. Fan gwiezdnych potyczek za małego byłem, więc 3D i 4K w jednym i jedziemy. Powiem szczerze, że warto pójść. Ciekawie zrobiona historyja, a poza tym gwiazdeczka śmierci jak nowa :-).


Jak już jesteśmy przy filmach. Czekam na jutrzejszy film. Ten trailer. To będzie mega premiera w telewizji. Aż muszę iść po leki.


 

ZDANIEM CZYTELNIKÓW CM REVOLUTION

Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.

Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution