INFORMACJE O BLOGU

Komitet Obrony Przed Mahdizmem (KOPM)

Ten manifest użytkownika romantico przeczytało już 677 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 2 z nich.

MÓJ BLOG

Powiem Wam, że ciężko kierować zespołem za szpitalnych krat. Musiałem zmusić rodzinę do zakupu abonamentu telefonicznego (yupi, koniec z tymi debilnymi doładowaniami) a szpital, jako takiemu porządnemu pacjentowi zwiększył pakiet telewizji.

Cały oddział mi kibicuje, a najbardziej zagorzała fanką jest Maryśka. Myślę, że na mnie leci, ale trochę jest za chuda, no i ma rude włosy, a jak wszyscy wiedzą, to rude często zdradzają, a ja nigdy nie zdradzę swojego Lecha.

A jak już o Leszku mówimy....będę przewrotny gość i będę w opozycji do prawie wszystkich smiley (to już za chwilę).

Przy okazji zapraszam do przeczytania pierwszego sezonu: http://romantico.cmrev.com/blog/10049,na-wariackich-papierach_1_.html

Nim przejdę  do mojego zespołu, to zarzucę zagadką/propozycją zabawy.....

Jest to sytuacja z finału LM. Jak myślicie co było dalej?. Mam na myśli tą sytuacje (np. czy był gol, co zrobili piłkarze id), ale jeżeli ktoś ma więcej weny, to fajnie by było opisać w mega skrócie cały mecz). Nie liczę na eseje ale kilka zdań, to chyba nie tak dużo ?
Sezon 2016/2017 skończyliśmy na drugim miejsku. Znów ta...... (obiecałem doktorkowi nie przeklinać) Legia.Musze popracować nad zespołem, którego chyba zbyt mocno pochwaliłem po poprzednim sezonie. Kiepskie wydanie końcówki sezonu i masz babo placek.

Aaaaaa. Liga Europy. Ekhmmm, cztery porażki (Stoke, Valencia), remis i wygrana (Crvena Zvezda), to zdecydowanie za mało na takiego trenerskiego geniusza jakim jestem.

Jevtic oraz Makuszewski to klasa sama dla siebie i pewnie będzie żal ich oddawać w ręce lepszego teamu, jednak na razie konkretów brak i oby tak dalej.Moim sukcesem było ściągnięcie Langley'a, który jest scoutem. Poziom oceny umięjętności to 17, zaś potencjału 20!. Takiego współpracownika zazdroszczą mi nawet na Syberii, ale no coż....wrodzony wdzięk i wysoki poziom elokwencji robi swoje.

Moje skarby.

Louis - jeżeli powtórzy te statystyki to będzie git.A ten facet miał być objawieniem, a jedynie będzie mógł mi załatwić pracę na zmywaku, gdy wyleją mnie z Lecha. Może nie mam podejścia do ludu z mglistych wysp, ale Lee pójdzie niedługo w odstawkę.A na koniec, jak na dzyntelmena wypada, pora się przedstawić:Nieprawdaż, że " jestem piękny i uroczy, popatrzcie w moje oczy....."? 

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution